Udrażnianie i przepychanie rur oraz kanalizacji, a także monitoring kanalizacji kamerą inspekcyjną Wejherowo.


Profesjonalnie, fachowo i zawsze na czas!


ZADZWOŃ TERAZ!
514 747 322

Zaufaj naszym doświadczonym fachowcom!


Witamy na naszej stronie www! jeśli trafiłeś na naszą stronę internetową to zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą usługową udrażniania mechanicznego kanalizacji. W każdym gospodarstwie domowym, w każdej firmie, szkole, placówkach medycznych, instytucjach publicznych przydarzają się przykre sytuacje w postaci zatkania rury, czy to umywalki w kuchni, zlewu w łazience lub co najgorsze, sedesu w WC! Sytuacje takie bywają bardzo irytujące i przytrafić się mogą praktycznie każdemu, wszędzie i w najmniej spodziewanym momencie, przykładowo podczas niedzielnego obiadu z rodziną!. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw za potrzebowaniom odnośnie tego typu awarii i oferujemy usługi udrażniania rur kanalizacyjnych.

Pogotowie wodno – kanalizacyjne! – jeśli przytrafiła się awaria zadzwoń już teraz! 514 747 322

Przydatna usługa, która bardzo często ma duże znaczenie, czyli inspekcja rur kanalizacyjnych, prościej mówiąc monitoring tego co dzieje się we wnętrzu kanalizacji. Metodę tą stosuje się zarówno przed usługą udrażniania i czyszczenia rur jak również po skończeniu pracy.

nasze usługi    

Usługa polegająca na wprowadzeniu specjalnego kabla z włókna szklanego do niedrożnej rury z umieszczoną kamerką na końcu kabla oraz oświetleniem LED. Obraz wyświetlany jest na monitorze, dzięki temu przed przystąpieniem do przepychania rury wiemy już z czym mamy do czynienia, możemy teraz dobrać skuteczną metodę udrożnienia rury zaoszczędzając nasz czas i pieniądze!

 

Inspekcja TV w cenie udrażniania rury! – albo możliwość zamówienia samej inspekcji TV bez czyszczenia.

 

Posługujemy się profesjonalnym sprzętem znakomitych marek m.in. Rothenberger, które pozwalają przeprowadzić pracę szybko, skutecznie i co ważne z zachowaniem czystości!

Jeśli przydarzył się problem z niedrożnym zlewem, sedesem, umywalką już teraz sprawdź i skorzystaj z naszych poniższych usług:

 • Udrażnianie rur
 • Przepychanie i czyszczenie rury
 • Mechaniczne czyszczenie kanalizacji sprężyną elektryczną
 • Usuwanie awarii wewnątrz jak i na zewnątrz budynku
 • Monitoring TV sieci kanalizacyjnej
 • Sprawdzenie szczelności kanalizacji za pomocą kamery inspekcyjnej

Oferujemy!

precyzyjne usługi dopasowane do Twojego problemu!

UDRAŻNIANIE
PRZEPYCHANIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

PRZEPYCHANIE
MECHANICZNE CZYSZCZENIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

MONITORING
INSPEKCJA RUR
KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

Profesjonalne udrażnianie i przepychanie rur!


Jesteśmy dostępni dla Państwa 6 dni w tygodniu od 7:00 do 18:00 pod numerem telefonu 514 747 322. W szczególnych przypadkach termin usługi możemy dostosować indywidualnie w zależności od Państwa sytuacji i naszej dostępności czasowej. Pracujemy na terenie województwa pomorskiego. Tak więc zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub poprzez nasz formularz na naszej stronie!

 

Gwarantujemy profesjonalną pomoc w rozwiązaniu kłopotów z zatkaną rurą lub kanalizacją!


napisz do nas    
 • Posiadamy profesjonalny sprzęt
 • znakomitej firmy Rothengerger
 • Pozostawiamy czystość po naszej usłudze
 • Posiadamy dobrej jakości sprzęt
 • Jesteśmy elastyczni cenowo
 • Oraz dostępność 6 dni w tygodniu!

Szanowni Państwo

Administratorem danych osobowych jest Rafał Rosalewski z siedzibą w Żuławkach, ul. Żuławki 35c, 82-103 Żuławki, NIP: 583 178 04 63, Regon: 192786069. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.