Udrażnianie i przepychanie rur oraz kanalizacji, a także monitoring kanalizacji kamerą inspekcyjną Gdynia.


Profesjonalnie, fachowo i zawsze na czas!


ZADZWOŃ TERAZ!
514 747 322

Zaufaj naszym doświadczonym fachowcom!


Witamy na naszej firmowej stronie! skoro trafiłeś na naszą stronę internetową to zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą usługową udrażniania mechanicznego kanalizacji. W każdym gospodarstwie domowym, w każdej firmie, szkole, placówkach medycznych, instytucjach publicznych przytrafiają się nie miłe sytuacje w postaci przytkania odpływu, czy to umywalki w kuchni, zlewu w łazience jak i co najgorsze, sedesu w WC! Sytuacje takie bywają bardzo irytujące i przytrafić się mogą praktycznie wszystkim, w każdym miejscu i w najmniej spodziewanym momencie, przykładowo podczas świątecznego obiadu! Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom odnośnie takich problemów i przedstawiamy usługi mechanicznego udrażniania rur kanalizacyjnych.

Pogotowie wodno – kanalizacyjne! – jeśli przytrafiła się awaria zadzwoń już teraz! 514 747 322

Przydatna usługa, która bardzo często ma duże znaczenie, czyli inspekcja rur kanalizacyjnych, prościej mówiąc monitoring tego co dzieje się we wnętrzu rury odpływowej.

nasze usługi    

Technikę tą stosuje się zarówno przed usługą udrażniania kanalizacji i czyszczenia jak również po wykonaniu pracy. Usługa polegająca na wprowadzeniu specjalnego kabla z włókna szklanego do niedrożnej kanalizacji z umieszczoną kamerką na końcu kabla oraz oświetleniem LED. Obraz wyświetlany jest na monitorze, dzięki temu przed przystąpieniem do przepychania rury wiemy już co zalega w środku, możemy teraz dobrać skuteczną metodę udrożnienia rury zaoszczędzając nasz czas i pieniądze!

 

Inspekcja TV w cenie udrażniania rury! – ewentualnie możliwość zamówienia samej inspekcji TV bez czyszczenia.

 

Posługujemy się profesjonalnym sprzętem znakomitych producentów m.in. Rothenberger, które pozwalają przeprowadzić usługę szybko, efektywnie i co ważne z zachowaniem czystości!

Jeśli przytrafił się problem z przytkanym zlewem, sedesem, umywalką już teraz sprawdź i skorzystaj z naszych usług:

 • Udrażnianie rur
 • Przepychanie i czyszczenie rury
 • Mechaniczne udrażnianie kanalizacji sprężyną elektryczną
 • Usuwanie awarii wewnątrz jak i na zewnątrz mieszkania
 • Monitoring TV sieci kanalizacyjnej
 • Badanie szczelności kanalizacji przy pomocy kamery inspekcyjnej

Oferujemy!

precyzyjne usługi dopasowane do Twojego problemu!

UDRAŻNIANIE
PRZEPYCHANIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

PRZEPYCHANIE
MECHANICZNE CZYSZCZENIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

MONITORING
INSPEKCJA RUR
KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

Profesjonalne udrażnianie i przepychanie rur!


Jesteśmy dostępni dla Państwa 6 dni w tygodniu od 7:00 do 18:00 pod numerem telefonu 514 747 322. W awaryjnych sytuacjach termin usługi możemy dostosować indywidualnie w zależności od Państwa sytuacji i naszej dyspozycji czasowej. Działamy na terenie województwa pomorskiego. Zapraszamy zatem serdecznie do kontaktu telefonicznego lub poprzez nasz formularz na naszej stronie!

 

Gwarantujemy fachową pomoc w rozwiązaniu problemów z zatkaną rurą lub kanalizacją!


napisz do nas    
 • Posiadamy profesjonalny sprzęt
 • znakomitej firmy Rothengerger
 • Pozostawiamy czystość po naszej usłudze
 • Posiadamy dobrej jakości sprzęt
 • Jesteśmy elastyczni cenowo
 • Oraz dostępność 6 dni w tygodniu!

Szanowni Państwo

Administratorem danych osobowych jest Rafał Rosalewski z siedzibą w Żuławkach, ul. Żuławki 35c, 82-103 Żuławki, NIP: 583 178 04 63, Regon: 192786069. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.