Przepychanie rur i kanalizacji


Profesjonalnie, fachowo, czysto i bezpiecznie!


ZADZWOŃ TERAZ!
514 747 322

Przepychamy i czyścimy rury mechanicznie!


Usługa przepychania rur i kanalizacji to jedna z głównych usług naszej firmy. W zależności od konkretnego problemu nasza firma dobierze profesjonalnie odpowiednią metodę udrożnienia rury. Wybór odpowiedniej metody skutkuje zaoszczędzeniem czasu, oraz skutecznością i trwałością przeprowadzonej usługi. Przekłada się to również na kwestię finansową.

 

 Jak często i kiedy powinniśmy wykonać czyszczenie rur i kanalizacji?

 

Decyzja o przeprowadzeniu czyszczenia instalacji sanitarnej w budynku uzależniona jest od wielu czynników. W głównej mierze zależy ona od tego, czy zachowane są prawidłowe spadki, dzięki którym zanieczyszczenia oraz woda swobodnie przepływa. Jeśli spadek jest zbyt mały, może to oznaczać ze na fragmentach rur zaczęły się tworzyć „kałuże”, a w nich osadzać zanieczyszczenia co skutkuje powstaniem w tych miejscach zatorów.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług!

nasze usługi    

Niezwykle ważnym drugim czynnikiem jest prawidłowe korzystanie z instalacji sanitarnej czyli nie wrzucaniu do niej rzeczy, które nie powinny się w niej znaleźć. Trzecim bardzo istotnym czynnikiem zmniejszającym ryzyko zatoru kanalizacji jest dobór odpowiedniej średnicy rury kanalizacyjnej.

Jeśli chodź jeden z powyższych czynników budzi nasze wątpliwości powinniśmy przeprowadzić przegląd instalacji sanitarnej wzywając naszą firmę. Posiadamy specjalistyczną kamerę inspekcyjną dzięki której sprawdzimy od środka w jakiej kondycji są nasze rury instalacyjne. Ochroni nas to przed ewentualnymi stratami finansowymi jakie mogą powstać w przypadku zalania pomieszczenia lub podtopienia podłóg ze względu na zatkany odpływ czy rurę.

 

Mechaniczne udrażnianie kanalizacji sprężyną elektryczną.

Metoda mechanicznego udrażniania rur stosowana jest głównie wewnątrz budynków. Długość spirali w zależności od średnicy wynosić może nawet do 35m. Sprężyna wprowadzana jest w ruch obrotowy przez maszynę o dużej mocy. Dzięki wbudowanemu sprzęgłu obsługa staje się bezpieczna i bezproblemowa.

Sprężynę elektryczną wykorzystujemy do:

  • Toalet kompaktowych WC lub podwieszanych
  • Kratek odpływowych np. pod wanną
  • Pionów kanalizacyjnych wewnątrz budynków
  • Umywalek lub zlewów kuchennych

Rozmiar spirali dobierany jest w zależności od średnicy rury kanalizacyjnej i wynoszą 16mm lub 22mm. Do każdej sprężyny posiadamy wymienną końcówkę, która odpowiednio do zapchania oraz średnicy rury jest dowolnie zmieniana. Specjalistyczne końcówki pozwalają na skuteczne i długotrwałe przepchnięcie kanalizacji.

Mechaniczne udrażnianianie rur

Mechaniczne udrażnianie kanalizacji nie jest zbytnio skompilowaną usługa jednak potrzeba do tego odpowiedniego, specjalistycznego sprzętu, który nasza firma ma na wyposażeniu. Tak więc zapraszamy serdecznie w przypadku jeśli zawodzą domowe sposoby na przepchanie rur z naszą firmą. Zapewniamy szybką reakcję na problem, dojazd i usunięcie przyczyny awarii. W przypadku jeśli nie uda nam się rozwiązać problemu nie ponosisz żadnych kosztów za nasz dojazd i poświęcony czas.

zamów usługę    
  • Posiadamy profesjonalny sprzęt
  • Pozostawiamy czystość po naszej usłudze
  • Sprzęt dobrej firmy Rothengerger
  • Jesteśmy elastyczni cenowo
  • Oraz dostępność 6 dni w tygodniu!

Szanowni Państwo

Administratorem danych osobowych jest Rafał Rosalewski z siedzibą w Żuławkach, ul. Żuławki 35c, 82-103 Żuławki, NIP: 583 178 04 63, Regon: 192786069. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.