Udrażnianie i przepychanie rur oraz kanalizacji, a także monitoring kanalizacji kamerą inspekcyjną Tczew.


Profesjonalnie, fachowo i zawsze na czas!


ZADZWOŃ TERAZ!
514 747 322

Zaufaj naszym doświadczonym fachowcom!


Serdecznie witamy na naszej firmowej stronie! skoro trafiłeś na naszą stronę www to zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą usługową udrażniania mechanicznego kanalizacji. W każdym gospodarstwie domowym, w każdej firmie, szkole, placówkach medycznych, instytucjach publicznych zdarzają się przykre sytuacje w postaci zatkania rury, zarówno umywalki w kuchni, zlewu w łazience lub co najgorsze, sedesu w WC! Sytuacje takie bywają bardzo nie miłe i przytrafić się mogą praktycznie każdemu, wszędzie i w najmniej oczekiwanym momencie, przykładowo podczas niedzielnego obiadu z rodziną!. Dlatego zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw za potrzebowaniom odnośnie takich problemów i przedstawiamy usługi udrażniania rur kanalizacyjnych.

Pogotowie wodno – kanalizacyjne! – jeśli potrzebujesz usługi nie zwlekja zadzwoń już teraz! 514 747 322

Przydatna usługa, która niezwykle często ma duże znaczenie, czyli inspekcja rur kanalizacyjnych, inaczej mówiąc monitoring tego co znalazło się we wnętrzu niesprawnej sieci kanalizacyjnej. Metodę tą stosuje się zarówno przed usługą udrażniania i czyszczenia kanalizacji jak również po skończeniu pracy.

nasze usługi    

Usługa polega na wprowadzeniu specjalnego kabla z włókna szklanego do zatkanej kanalizacji z umieszczoną kamerką na końcu kabla oraz oświetleniem LED. Obraz wyświetlany jest na monitorze, dzięki temu przed przystąpieniem do przepychania rury wiemy już co zalega w środku, możemy teraz dostosować odpowiednią metodę udrożnienia rury zaoszczędzając czas i fundusze!

 

Inspekcja TV w cenie udrażniania rury! – lub możliwość zamówienia samej inspekcji TV bez czyszczenia.

 

Używamy niezawodnego sprzętu znakomitych producentów m.in. Rothenberger, które pozwalają wykonać pracę szybko, skutecznie i co ważne z zachowaniem czystości!

Jeśli masz problem z zatkanym zlewem, sedesem, umywalką już teraz sprawdź i skorzystaj z naszych poniższych usług:

 • Udrażnianie rur
 • Przepychanie i czyszczenie rury
 • Mechaniczne udrażnianie kanalizacji sprężyną elektryczną
 • Usuwanie awarii wewnątrz jak i na zewnątrz mieszkania
 • Inspekcja TV sieci kanalizacyjnej
 • Badanie szczelności kanalizacji za pomocą kamery inspekcyjnej

Oferujemy!

precyzyjne usługi dopasowane do Twojego problemu!

UDRAŻNIANIE
PRZEPYCHANIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

PRZEPYCHANIE
MECHANICZNE CZYSZCZENIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

MONITORING
INSPEKCJA RUR
KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

Profesjonalne udrażnianie i przepychanie rur!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu od 7:00 do 18:00 pod numerem telefonu 514 747 322. W awaryjnych sytuacjach termin usługi dostosować możemy indywidualnie w zależności od Państwa problemu i naszej dostępności czasowej. Działamy na terenie województwa pomorskiego. Zapraszamy za tem serdecznie do kontaktu telefonicznego lub poprzez nasz formularz w zakładce kontakt!

 

Gwarantujemy profesjonalną pomoc w rozwiązaniu problemów z zatkaną rurą lub kanalizacją!


napisz do nas    
 • Posiadamy profesjonalny sprzęt
 • znakomitej firmy Rothengerger
 • Pozostawiamy czystość po naszej usłudze
 • Posiadamy dobrej jakości sprzęt
 • Jesteśmy elastyczni cenowo
 • Oraz dostępność 6 dni w tygodniu!

Szanowni Państwo

Administratorem danych osobowych jest Rafał Rosalewski z siedzibą w Żuławkach, ul. Żuławki 35c, 82-103 Żuławki, NIP: 583 178 04 63, Regon: 192786069. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.