Udrażnianie i przepychanie rur oraz kanalizacji, a także monitoring kanalizacji kamerą inspekcyjną Sztum.


Profesjonalnie, fachowo i zawsze na czas!


ZADZWOŃ TERAZ!
514 747 322

Zaufaj naszym doświadczonym fachowcom!


Serdecznie witamy na naszej firmowej stronie! skoro trafiłeś na naszą stronę www to zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą usługową udrażniania mechanicznego kanalizacji. W każdym gospodarstwie domowym, w każdej firmie, szkole, placówkach medycznych, instytucjach publicznych przydarzają się przykre sytuacje w postaci zatkania rury, zarówno umywalki w kuchni, zlewu w łazience lub co najgorsze, sedesu w WC! Sytuacje takie bywają bardzo irytujące i przytrafić się mogą praktycznie każdemu, wszędzie i w najmniej oczekiwanym momencie, przykładowo podczas przyjęcia ze znajomymi. Dlatego zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw za potrzebowaniom odnośnie tego typu problemów i oferujemy usługi mechanicznego udrażniania rur kanalizacyjnych.

Pogotowie wodno – kanalizacyjne! – jeśli potrzebujesz usługi skontatkuj się już teraz! 514 747 322

Przydatna usługa, która bardzo często znajduje swoje zastosowanie, czyli inspekcja rur kanalizacyjnych, inaczej mówiąc monitoring tego co dzieje się we wnętrzu rury odpływowej. Technikę tą stosuje się zarówno przed usługą przepychania i czyszczenia odpływów jak również po wykonaniu pracy.

nasze usługi    

Usługa polegająca na wprowadzeniu specjalnego kabla z włókna szklanego do zatkanej rury z umieszczoną kamerką na końcu kabla oraz oświetleniem LED. Obraz wyświetlany jest na monitorze, dzięki temu przed przystąpieniem do działania rury wiemy już z czym mamy do czynienia, możemy teraz dobrać odpowiednią metodę udrożnienia rury zaoszczędzając czas i pieniądze!

 

Monitoring kanalizacji w cenie udrażniania rury! – ewentualnie możliwość zamówienia samej inspekcji TV bez czyszczenia.

 

Używamy niezawodnego sprzętu znakomitych firm m.in. Rothenberger, które pozwalają przeprowadzić zlecenie szybko, skutecznie i co ważne z zachowaniem czystości!

Jeśli przydarzył się problem z zatkanym zlewem, sedesem, umywalką już teraz skorzystaj z naszych poniższych usług:

 • Udrażniania rur
 • Przepychanie i czyszczenie rury
 • Mechaniczne przepychanie kanalizacji sprężyną elektryczną
 • Usuwanie awarii wewnątrz jak i na zewnątrz mieszkania
 • Monitoring TV sieci kanalizacyjnej
 • Sprawdzenie szczelności rury za pomocą kamery inspekcyjnej

Oferujemy!

precyzyjne usługi dopasowane do Twojego problemu!

UDRAŻNIANIE
PRZEPYCHANIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

PRZEPYCHANIE
MECHANICZNE CZYSZCZENIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

MONITORING
INSPEKCJA RUR
KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

Profesjonalne udrażnianie i przepychanie rur!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu od 7:00 do 18:00 pod numerem telefonu 514 747 322. W awaryjnych sytuacjach termin usługi dostosować możemy indywidualnie w zależności od Państwa problemu i naszej dyspozycji czasowej. Działamy na terenie województwa pomorskiego. Tak więc zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub poprzez nasz formularz w zakładce kontakt!

 

Gwarantujemy profesjonalną pomoc rozstrzygnięciu kłopotów z zatkaną rurą lub kanalizacją!


napisz do nas    
 • Posiadamy profesjonalny sprzęt
 • znakomitej firmy Rothengerger
 • Pozostawiamy czystość po naszej usłudze
 • Posiadamy dobrej jakości sprzęt
 • Jesteśmy elastyczni cenowo
 • Oraz dostępność 6 dni w tygodniu!

Szanowni Państwo

Administratorem danych osobowych jest Rafał Rosalewski z siedzibą w Żuławkach, ul. Żuławki 35c, 82-103 Żuławki, NIP: 583 178 04 63, Regon: 192786069. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.