Inspekcja - monitoring kanalizacji


Profesjonalnie, fachowo, czysto i bezpiecznie!


ZADZWOŃ TERAZ!
514 747 322

Monitoring rur specjalistyczną kamerą


Świadczymy usługę inspekcji  kanalizacji czyli monitoring kanalizacji specjalistyczną kamerą inspekcyjną. Usługa niezwykle istotna z punktu widzenia finansowego gdyż pozwala na szybką diagnozę problemu oraz wyboru odpowiedniego działania, która skraca czas, a co za tym idzie całkowity końcowy koszt usługi. Monitoring rur może okazać się niezbędny również w przypadku powtarzających się niedrożności rur spowodowane deformacją rury (zgniecenia), miejscowe załamania spadku, wystające uszczelki itp. które stwarzają bezpośrednie awarie sieci kanalizacyjnej. Sama inspekcja kanalizacji nie zawsze związana jest z awarią sieci, często bywa tak że usługa wykonywana jest na potrzeby odbiorów zewnętrznej sieci jak i wewnętrznej instalacji kanalizacyjnej.

 

Profesjonalny sprzęt do inspekcji kanalizacji wewnątrz budynków!

Inspekcja kamerą pozwala również na diagnozę w jakiej kondycji jest nasza instalacja sanitarna pod kątem uszkodzeń, pęknięć oraz innych nieprawidłowości powodujących awarię sieci kanalizacyjnej. Dobra jakość kamer pozwala na precyzyjne wykrycie uszkodzeń, awarii rur.

nasze usługi    

Nasze przenośne sprzęty do inspekcji wyposażone są w kamerki zamontowane na końcu elastycznego wykonanego z włókna szklanego długiego kabla zwiniętego na szpuli. Każda z kamer wbudowane ma oświetlenie LED z regulacją intensywności światła. Obraz z monitoringu kanalizacji sanitarnej widoczny jest cały czas na kolorowym monitorze na którym m.in. wyświetlone są takie dane jak ilość metrów dokonanej inspekcji. Obraz wyświetlany jest w wysokiej jakości i może być rejestrowany bezpośrednio na kartę SD w formacie AVI dzięki czemu nie będzie problemu z jego odtworzeniem na każdym urządzeniu multimedialnym.

 

Monitoring w cenie udrażniania rur lub ewentualnie możliwość zamówienia samej inspekcji bez czyszczenia. 

Powody dla których warto przeprowadzić monitoring rur kanalizacji?

Powyższy opisany podręczny sprzęt świetnie nadaje się do kamerowania mniejszych rur kanalizacyjnych tj. odpływów kuchennych zlewozmywaków, toalet, brodzików, umywalek o średnicy rury w zakresie od DN32 do DN160 i stosunkowo nie długiej instalacji do ok. 25 – 30m. Nasze nowoczesne kamery inspekcyjne dzięki swej budowie mogą przechodzić prze kolana 90o w rurze DN50 co jest niezwykle istotne przy monitoringu rur kanalizacyjnych odprowadzających wodę ze zlewozmywaków kuchennych.

  • Precyzyjna lokalizacja uszkodzeń lub zatorów,
  • Oszczędność czasu i pieniędzy dzięki szybkiej diagnozie,
  • Możliwość wcześniejszego sprawdzenia przyczyny niedrożności rury,
  • Prosta i czysta diagnoza stanu technicznego instalacji.
zamów usługę    
  • Posiadamy profesjonalny sprzęt
  • Pozostawiamy czystość po naszej usłudze
  • Sprzęt dobrej firmy Rothengerger
  • Jesteśmy elastyczni cenowo
  • Oraz dostępność 6 dni w tygodniu!

Szanowni Państwo

Administratorem danych osobowych jest Rafał Rosalewski z siedzibą w Żuławkach, ul. Żuławki 35c, 82-103 Żuławki, NIP: 583 178 04 63, Regon: 192786069. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.