Udrażnianie i przepychanie rur oraz kanalizacji, a także monitoring kanalizacji kamerą inspekcyjną Sztutowo.


Profesjonalnie, fachowo i zawsze na czas!


ZADZWOŃ TERAZ!
514 747 322

Zaufaj naszym doświadczonym fachowcom!


Witamy na naszej stronie www! skoro trafiłeś na naszą stronę www to zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą usługową udrażniania mechanicznego kanalizacji. W każdym gospodarstwie domowym, w każdej firmie, szkole, placówkach medycznych, instytucjach publicznych zdarzają się przykre sytuacje w postaci zatkania odpływu, zarówno umywalki w kuchni, zlewu w łazience jak i co najgorsze, sedesu w WC! Sytuacje takie bywają bardzo uciążliwe i przytrafić się mogą praktycznie każdemu, w każdym miejscu i w najmniej oczekiwanym momencie, przykładowo podczas przyjęcia ze znajomymi. Dlatego zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw za potrzebowaniom odnośnie takich problemów i oferujemy usługi udrażniania rur kanalizacyjnych.

Pogotowie wodno – kanalizacyjne! – jeśli masz problem nie zwlekja zadzwoń już teraz! 514 747 322

Usługa, która bardzo często ma duże znaczenie, czyli inspekcja rur kanalizacyjnych, prościej mówiąc monitoring tego co znalazło się we wnętrzu kanalizacji. Metodę tą stosuje się zarówno przed usługą przepychania i czyszczenia kanalizacji jak również po wykonaniu pracy.

nasze usługi    

Usługa polega na wprowadzeniu specjalnego przewodu z włókna szklanego do wadliwej kanalizacji z umieszczoną kamerką na końcu kabla oraz oświetleniem LED. Obraz wyświetlany jest na monitorze, dzięki temu przed przystąpieniem do przepychania rury wiemy już co zalega w środku, a następnie możemy dostosować skuteczną metodę udrożnienia rury zaoszczędzając nasz czas i pieniądze!

 

Monitoring kanalizacji w cenie udrażniania rury! – lub możliwość zamówienia samej inspekcji TV bez czyszczenia.

 

Posiadamy profesjonalny sprzęt znakomitych marek m.in. Rothenberger, które pozwalają wykonać pracę szybko, skutecznie i co ważne z zachowaniem czystości!

Jeśli masz problem z przytkanym zlewem, sedesem, umywalką już teraz sprawdź i skorzystaj z naszych usług:

 • Udrażniania rur
 • Przepychanie i czyszczenie rury
 • Mechaniczne udrażnianie kanalizacji sprężyną elektryczną
 • Usuwanie awarii wewnątrz jak i na zewnątrz budynku
 • Inspekcja TV sieci kanalizacyjnej
 • Badanie szczelności kanalizacji przy pomocy kamery inspekcyjnej

Oferujemy!

precyzyjne usługi dopasowane do Twojego problemu!

UDRAŻNIANIE
PRZEPYCHANIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

PRZEPYCHANIE
MECHANICZNE CZYSZCZENIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

MONITORING
INSPEKCJA RUR
KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

Profesjonalne udrażnianie i przepychanie rur!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu od 7:00 do 18:00 pod numerem telefonu 514 747 322. W awaryjnych sytuacjach termin usługi dostosować możemy indywidualnie w zależności od Państwa problemu i naszej dyspozycji czasowej. Pracujemy na terenie województwa pomorskiego. Tak więc zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub poprzez nasz formularz na naszej stronie!

 

Gwarantujemy profesjonalną pomoc rozstrzygnięciu problemów z zatkaną rurą lub kanalizacją!


napisz do nas    
 • Posiadamy profesjonalny sprzęt
 • znakomitej firmy Rothengerger
 • Pozostawiamy czystość po naszej usłudze
 • Posiadamy dobrej jakości sprzęt
 • Jesteśmy elastyczni cenowo
 • Oraz dostępność 6 dni w tygodniu!

Szanowni Państwo

Administratorem danych osobowych jest Rafał Rosalewski z siedzibą w Żuławkach, ul. Żuławki 35c, 82-103 Żuławki, NIP: 583 178 04 63, Regon: 192786069. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.