Udrażnianie i przepychanie rur oraz kanalizacji, a także monitoring kanalizacji kamerą inspekcyjną Cedry Wielkie.


Profesjonalnie, fachowo i zawsze na czas!


ZADZWOŃ TERAZ!
514 747 322

Zaufaj naszym doświadczonym fachowcom!


Witamy na naszej stronie www! jeśli trafiłeś na naszą stronę www to zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą usługową udrażniania mechanicznego kanalizacji. W każdym gospodarstwie domowym, w każdej firmie, szkole, placówkach medycznych, instytucjach publicznych przytrafiają się nie miłe sytuacje w postaci niedrożności rury, zarówno umywalki w kuchni, zlewu w łazience jak i co najgorsze, sedesu w WC! Sytuacje takie bywają bardzo nie miłe i przytrafić się mogą praktycznie każdemu, w każdym miejscu i w najmniej oczekiwanym momencie, przykładowo podczas przyjęcia ze znajomymi. Dlatego zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw za potrzebowaniom odnośnie takich problemów i oferujemy usługi mechanicznego udrażniania rur kanalizacyjnych.

Pogotowie wodno – kanalizacyjne! – jeśli przytrafiła się awaria skontatkuj się już teraz! 514 747 322

Usługa, która bardzo często ma duże znaczenie, czyli inspekcja rur kanalizacyjnych, prościej mówiąc monitoring tego co znalazło się we wnętrzu niesprawnej sieci kanalizacyjnej. Metodę tą stosuje się zarówno przed usługą przepychania i czyszczenia rur jak również po wykonaniu pracy.

nasze usługi    

Usługa polegająca na wprowadzeniu specjalnego przewodu z włókna szklanego do wadliwej kanalizacji z umieszczoną kamerką na końcu kabla oraz oświetleniem LED. Obraz wyświetlany jest na monitorze, dzięki temu przed przystąpieniem do działania rury wiemy już z czym mamy do czynienia, możemy teraz dobrać skuteczną metodę udrożnienia rury zaoszczędzając czas i fundusze!

 

Monitoring kanalizacji w cenie udrażniania rury! – albo możliwość zamówienia samej inspekcji TV bez czyszczenia.

 

Posługujemy się profesjonalnym sprzętem znakomitych producentów m.in. Rothenberger, które pozwalają wykonać zlecenie szybko, skutecznie i co ważne z zachowaniem czystości!

Jeśli przydarzył się problem z przytkanym zlewem, sedesem, umywalką już teraz skorzystaj z naszych usług:

 • Udrażnianie rur
 • Przepychania i czyszczenia rury
 • Mechaniczne czyszczenie kanalizacji sprężyną elektryczną
 • Usuwanie awarii wewnątrz jak i na zewnątrz budynku
 • Monitoring TV sieci kanalizacyjnej
 • Badanie szczelności kanalizacji przy pomocy kamery inspekcyjnej

Oferujemy!

precyzyjne usługi dopasowane do Twojego problemu!

UDRAŻNIANIE
PRZEPYCHANIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

PRZEPYCHANIE
MECHANICZNE CZYSZCZENIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

MONITORING
INSPEKCJA RUR
KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

Profesjonalne udrażnianie i przepychanie rur!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu od 7:00 do 18:00 pod numerem telefonu 514 747 322. W awaryjnych sytuacjach termin usługi możemy dostosować indywidualnie w zależności od Państwa sytuacji i naszej dyspozycji czasowej. Pracujemy na terenie województwa pomorskiego. Zapraszamy za tem serdecznie do kontaktu telefonicznego lub poprzez nasz formularz w zakładce kontakt!

 

Gwarantujemy profesjonalną pomoc w rozwiązaniu kłopotów z zatkaną rurą lub kanalizacją!


napisz do nas    
 • Posiadamy profesjonalny sprzęt
 • znakomitej firmy Rothengerger
 • Pozostawiamy czystość po naszej usłudze
 • Posiadamy dobrej jakości sprzęt
 • Jesteśmy elastyczni cenowo
 • Oraz dostępność 6 dni w tygodniu!

Szanowni Państwo

Administratorem danych osobowych jest Rafał Rosalewski z siedzibą w Żuławkach, ul. Żuławki 35c, 82-103 Żuławki, NIP: 583 178 04 63, Regon: 192786069. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.