O naszej firmie


Profesjonalne udrażnianie rur!


ZADZWOŃ TERAZ!
514 747 322

Firma z wieloletnim doświadczeniem


Witamy na naszej firmowej stronie, świadczymy profesjonalne usługi z zakresu diagnostyki, napraw oraz obsługi instalacji wodno – kanalizacyjnych. Odbiorcami naszych usług są firmy, instytucje oraz klienci indywidualni.

Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu swobodnego bezproblemowego korzystania z sieci kanalizacyjnych. Poprzez fachową diagnostykę naszych fachowców jesteśmy wstanie precyzyjnie zlokalizować źródło problemu przy pomocy nowoczesnego sprzętu jakim niewątpliwie jest kamera inspekcyjna, pozwala ona na błyskawiczną lokalizację miejsc zatorów, a następnie udrażnianie rur.

 • Pracujemy od poniedziałku do soboty od 7:00 do 18:00
 • Wszelkie problemy staramy się rozwiązywać szybko i skutecznie

Stosujemy w pełni kompleksowe i skuteczne rozwiązania, które na pewno sprostają i zadowolą najbardziej wymagającą część klientów. Nasze doświadczenie i fachowość  z zakresu inspekcji, udrażniania, przepychania i czyszczenia sieci kanalizacyjnych doceniło już wiele firm oraz osób!

 

nasze usługi    

Doskonale wiemy jak uciążliwe bywają awarie związane z sieciami kanalizacyjnymi oraz jak ważna jest szybka lokalizacja przyczyny i usunięcia problemu zatoru dlatego dostępni jesteśmy dla Państwa 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu!

 

W jakich sytuacjach potrzebujesz naszych usług hydraulicznych?

 

Jeżeli w swojej łazience lub kuchni dostrzeżesz:

 • Zapchany lub nie drożny odpływ z muszli klozetowej lub zlewozmywaka
 • Powolne spływanie wody ze zlewu lub muszli klozetowej
 • Gdy wszelkie specyfiki chemiczne na udrożnienie rury zawodzą

Dlaczego warto nam zaufać?

Profesjonalne udrażnianie i przepychanie rur kanalizacyjnych! Przy wykonywaniu naszych usług szczególny nacisk kładziemy na zadowolenie klienta, dlatego bardzo dbamy o czystość przy wykonywaniu jak i po ukończeniu naszej pracy. Wyceny za usługę udrażniania rur dokonujemy zwykle po zlokalizowaniu i rozpoznaniu przyczyny awarii lub po prostu po  jej usunięciu w konkurencyjnych cenach. W przypadku gdy nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z problemem za dojazd do miejsca awarii nie pobieramy żadnych opłat.

skontaktuj się    
 • Posiadamy niezbędne doświadczenie
 • Posługujemy się dobrej jakości mechanicznym sprzętem
 • Sprzęty znakomitej firmy Rothengerger
 • Dbamy o czystość przy wykonywaniu usług
 • Gwarantujemy Konkurencyjne stawki za usługi
 • Jesteśmy dostępni 6 dni w tygodniu

Szanowni Państwo

Administratorem danych osobowych jest Rafał Rosalewski z siedzibą w Żuławkach, ul. Żuławki 35c, 82-103 Żuławki, NIP: 583 178 04 63, Regon: 192786069. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.