Udrażnianie i przepychanie rur oraz kanalizacji, a także monitoring kanalizacji kamerą inspekcyjną Żuławki.


Profesjonalnie, fachowo i zawsze na czas!


ZADZWOŃ TERAZ!
514 747 322

Zaufaj naszym doświadczonym fachowcom!


Witamy na naszej firmowej stronie! skoro trafiłeś na naszą stronę www to zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą usługową udrażniania mechanicznego kanalizacji. W każdym gospodarstwie domowym, w każdej firmie, szkole, placówkach medycznych, instytucjach publicznych przydarzają się przykre sytuacje w postaci niedrożności rury, czy to umywalki w kuchni, zlewu w łazience lub co gorsze, sedesu w WC! Sytuacje takie bywają bardzo irytujące i przydarzyć się mogą praktycznie każdemu, wszędzie i w najmniej spodziewanym momencie, przykładowo podczas świątecznego obiadu! Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom odnośnie takich awarii i przedstawiamy usługi udrażniania rur kanalizacyjnych.

Pogotowie wodno – kanalizacyjne! – jeśli masz problem zadzwoń już teraz! 514 747 322

Usługa, która bardzo często znajduje swoje zastosowanie, czyli inspekcja rur kanalizacyjnych, prościej mówiąc monitoring tego co dzieje się we wnętrzu rury odpływowej. Metodę tą stosuje się zarówno przed usługą przepychania odpływów i czyszczenia jak również po skończeniu pracy.

nasze usługi    

Usługa polegająca na wprowadzeniu specjalnego przewodu z włókna szklanego do niedrożnej rury z umieszczoną kamerką na końcu kabla oraz oświetleniem LED. Obraz wyświetlany jest na monitorze, dzięki temu przed przystąpieniem do przepychania rury wiemy już z czym mamy do czynienia, możemy teraz dobrać skuteczną metodę udrożnienia rury zaoszczędzając nasz czas i fundusze!

 

Inspekcja TV w cenie udrażniania rury! – ewentualnie możliwość zamówienia tylko inspekcji TV bez czyszczenia.

 

Używamy niezawodnego sprzętu znakomitych firm m.in. Rothenberger, które pozwalają przeprowadzić usługę szybko, skutecznie i co ważne z zachowaniem czystości!

Jeśli przytrafił się problem z zatkanym zlewem, sedesem, umywalką już teraz skorzystaj z naszych poniższych usług:

 • Udrażnianie rur
 • Przepychania i czyszczenia rury
 • Mechaniczne udrażnianie kanalizacji sprężyną elektryczną
 • Usuwanie awarii wewnątrz jak i na zewnątrz mieszkania
 • Inspekcja TV sieci kanalizacyjnej
 • Badanie szczelności kanalizacji za pomocą kamery inspekcyjnej

Oferujemy!

precyzyjne usługi dopasowane do Twojego problemu!

UDRAŻNIANIE
PRZEPYCHANIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

PRZEPYCHANIE
MECHANICZNE CZYSZCZENIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

MONITORING
INSPEKCJA RUR
KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

Profesjonalne udrażnianie i przepychanie rur!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu od 7:00 do 18:00 pod numerem telefonu 514 747 322. W szczególnych przypadkach termin usługi możemy dostosować indywidualnie w zależności od Państwa problemu i naszej dostępności czasowej. Działamy na terenie województwa pomorskiego. Zapraszamy zatem serdecznie do kontaktu telefonicznego lub poprzez nasz formularz na naszej stronie!

 

Gwarantujemy profesjonalną pomoc rozstrzygnięciu kłopotów z zatkaną rurą lub kanalizacją!


napisz do nas    
 • Posiadamy profesjonalny sprzęt
 • znakomitej firmy Rothengerger
 • Pozostawiamy czystość po naszej usłudze
 • Posiadamy dobrej jakości sprzęt
 • Jesteśmy elastyczni cenowo
 • Oraz dostępność 6 dni w tygodniu!

Szanowni Państwo

Administratorem danych osobowych jest Rafał Rosalewski z siedzibą w Żuławkach, ul. Żuławki 35c, 82-103 Żuławki, NIP: 583 178 04 63, Regon: 192786069. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.