Udrażnianie i przepychanie rur oraz kanalizacji, a także monitoring kanalizacji kamerą inspekcyjną Nowy Dwór Gdański.


Profesjonalnie, fachowo i zawsze na czas!


ZADZWOŃ TERAZ!
514 747 322

Zaufaj naszym doświadczonym fachowcom!


Witamy na naszej firmowej stronie! skoro trafiłeś na naszą stronę www to zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą usługową udrażniania mechanicznego kanalizacji. W każdym gospodarstwie domowym, w każdej firmie, szkole, placówkach medycznych, instytucjach publicznych zdarzają się nie miłe sytuacje w postaci zatkania odpływu, czy to umywalki w kuchni, zlewu w łazience lub co gorsze, sedesu w WC! Sytuacje takie bywają bardzo nie miłe i przytrafić się mogą praktycznie wszystkim, w każdym miejscu i w najmniej spodziewanym momencie, przykładowo podczas przyjęcia ze znajomymi Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom odnośnie takich problemów i oferujemy usługi udrażniania rur kanalizacyjnych.

Pogotowie wodno – kanalizacyjne! – jeśli masz problem nie zwlekaj zadzwoń już teraz! 514 747 322

Nowoczesna usługa, która niezwykle często ma duże znaczenie, czyli inspekcja rur kanalizacyjnych, prościej mówiąc monitoring tego co dzieje się we wnętrzu rury odpływowej. Metodę tą stosuje się zarówno przed usługą przepychania kanalizacji i czyszczenia jak również po wykonaniu pracy.

nasze usługi    

Usługa polegająca na wprowadzeniu specjalnego przewodu z włókna szklanego do niedrożnej kanalizacji z umieszczoną kamerką na końcu kabla oraz oświetleniem LED. Obraz wyświetlany jest na monitorze, dzięki temu przed przystąpieniem do usługi czyszczenia rury wiemy już z czym mamy do czynienia, a następnie możemy dobrać odpowiednią metodę udrożnienia rury zaoszczędzając nasz czas i pieniądze!

 

Monitoring kanalizacji w cenie udrażniania rury! – lub możliwość zamówienia samej inspekcji TV bez czyszczenia.

 

Używamy niezawodnego sprzętu znakomitych producentów m.in. Rothenberger, które pozwalają wykonać usługę szybko, efektywnie i co ważne z zachowaniem czystości!

Jeśli przydarzył się problem z niedrożnym zlewem, sedesem, umywalką już teraz skorzystaj z naszych poniższych usług:

 • Udrażniania rur
 • Przepychanie i czyszczenie rury
 • Mechaniczne udrażnianie kanalizacji sprężyną elektryczną
 • Usuwanie awarii wewnątrz jak i na zewnątrz mieszkania
 • Inspekcja TV sieci kanalizacyjnej
 • Badanie szczelności rury za pomocą kamery inspekcyjnej

Oferujemy!

precyzyjne usługi dopasowane do Twojego problemu!

UDRAŻNIANIE
PRZEPYCHANIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

PRZEPYCHANIE
MECHANICZNE CZYSZCZENIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

MONITORING
INSPEKCJA RUR
KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

Profesjonalne udrażnianie i przepychanie rur!


Jesteśmy dostępni dla Państwa 6 dni w tygodniu od 7:00 do 18:00 pod numerem telefonu 514 747 322. W awaryjnych sytuacjach termin usługi możemy dostosować indywidualnie w zależności od Państwa sytuacji i naszej dyspozycji czasowej. Pracujemy na terenie województwa pomorskiego. Tak więc zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub poprzez nasz formularz na naszej stronie!

 

Gwarantujemy profesjonalną pomoc w rozwiązaniu kłopotów z zatkaną rurą lub kanalizacją!


napisz do nas    
 • Posiadamy profesjonalny sprzęt
 • znakomitej firmy Rothengerger
 • Pozostawiamy czystość po naszej usłudze
 • Posiadamy dobrej jakości sprzęt
 • Jesteśmy elastyczni cenowo
 • Oraz dostępność 6 dni w tygodniu!

Szanowni Państwo

Administratorem danych osobowych jest Rafał Rosalewski z siedzibą w Żuławkach, ul. Żuławki 35c, 82-103 Żuławki, NIP: 583 178 04 63, Regon: 192786069. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.