Udrażnianie i przepychanie rur oraz kanalizacji, a także monitoring kanalizacji kamerą inspekcyjną Malbork.


Profesjonalnie, fachowo i zawsze na czas!


ZADZWOŃ TERAZ!
514 747 322

Zaufaj naszym doświadczonym fachowcom!


Witamy na naszej firmowej stronie! jeśli trafiłeś na naszą stronę www to zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą usługową udrażniania mechanicznego kanalizacji. W każdym gospodarstwie domowym, w każdej firmie, szkole, placówkach medycznych, instytucjach publicznych zdarzają się nie miłe sytuacje w postaci zatkania rury, zarówno umywalki w kuchni, zlewu w łazience lub co najgorsze, sedesu w WC! Sytuacje takie bywają bardzo uciążliwe i przydarzyć się mogą praktycznie wszystkim, wszędzie i w najmniej oczekiwanym momencie, przykładowo podczas niedzielnego obiadu z rodziną!. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw za potrzebowaniom odnośnie tego typu awarii i oferujemy usługi mechanicznego udrażniania rur kanalizacyjnych.

Pogotowie wodno – kanalizacyjne! – jeśli potrzebujesz usługi nie zwlekja zadzwoń już teraz! 514 747 322

Usługa, która niezwykle często znajduje swoje zastosowanie, czyli inspekcja rur kanalizacyjnych, inaczej mówiąc monitoring tego co dzieje się we wnętrzu kanalizacji. Metodę tą stosuje się zarówno przed usługą udrażniania i czyszczenia odpływów  jak również po skończeniu pracy.

nasze usługi    

Usługa polega na wprowadzeniu specjalnego przewodu z włókna szklanego do zatkanej kanalizacji z umieszczoną kamerką na końcu kabla oraz oświetleniem LED. Obraz wyświetlany jest na monitorze, dzięki temu przed przystąpieniem do przepychania rury wiemy już co zalega w środku, możemy wówczas dobrać skuteczną metodę udrożnienia rury zaoszczędzając czas i pieniądze!

 

Inspekcja TV w cenie udrażniania rury! – ewentualnie możliwość zamówienia samej inspekcji TV bez czyszczenia.

 

Posiadamy profesjonalny sprzęt znakomitych marek m.in. Rothenberger, które pozwalają wykonać usługę szybko, efektywnie i co ważne z zachowaniem czystości!

Jeśli przytrafił się problem z niedrożnym zlewem, sedesem, umywalką już teraz skorzystaj z naszych poniższych usług:

 • Udrażnianie rur
 • Przepychania i czyszczenia rury
 • Mechaniczne czyszczenie kanalizacji sprężyną elektryczną
 • Usuwanie awarii wewnątrz jak i na zewnątrz mieszkania
 • Monitoring TV sieci kanalizacyjnej
 • Sprawdzenie szczelności kanalizacji za pomocą kamery inspekcyjnej

Oferujemy!

precyzyjne usługi dopasowane do Twojego problemu!

UDRAŻNIANIE
PRZEPYCHANIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

PRZEPYCHANIE
MECHANICZNE CZYSZCZENIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

MONITORING
INSPEKCJA RUR
KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

Profesjonalne udrażnianie i przepychanie rur!


Jesteśmy dostępni dla Państwa 6 dni w tygodniu od 7:00 do 18:00 pod numerem telefonu 514 747 322. W awaryjnych sytuacjach termin usługi możemy dostosować indywidualnie w zależności od Państwa sytuacji i naszej dyspozycji czasowej. Pracujemy na terenie województwa pomorskiego. Zapraszamy za tem serdecznie do kontaktu telefonicznego lub poprzez nasz formularz w zakładce kontakt!

 

Gwarantujemy fachową pomoc rozstrzygnięciu problemów z zatkaną rurą lub kanalizacją!


napisz do nas    
 • Posiadamy profesjonalny sprzęt
 • znakomitej firmy Rothengerger
 • Pozostawiamy czystość po naszej usłudze
 • Posiadamy dobrej jakości sprzęt
 • Jesteśmy elastyczni cenowo
 • Oraz dostępność 6 dni w tygodniu!

Szanowni Państwo

Administratorem danych osobowych jest Rafał Rosalewski z siedzibą w Żuławkach, ul. Żuławki 35c, 82-103 Żuławki, NIP: 583 178 04 63, Regon: 192786069. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.