Udrażnianie i przepychanie rur oraz kanalizacji, a także monitoring kanalizacji kamerą inspekcyjną Kolbudy.


Profesjonalnie, fachowo i zawsze na czas!


ZADZWOŃ TERAZ!
514 747 322

Zaufaj naszym doświadczonym fachowcom!


Serdecznie witamy na naszej stronie www! jeśli trafiłeś na naszą stronę internetową to zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą usługową udrażniania mechanicznego kanalizacji. W każdym gospodarstwie domowym, w każdej firmie, szkole, placówkach medycznych, instytucjach publicznych przytrafiają się przykre sytuacje w postaci zatkania rury, zarówno umywalki w kuchni, zlewu w łazience lub co najgorsze, sedesu w WC! Sytuacje takie bywają bardzo uciążliwe i przytrafić się mogą praktycznie wszystkim, w każdym miejscu i w najmniej oczekiwanym momencie, przykładowo podczas niedzielnego obiadu z rodziną! Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw za potrzebowaniom odnośnie tego typu problemów i oferujemy usługi mechanicznego udrażniania rur kanalizacyjnych.

Pogotowie wodno – kanalizacyjne! – jeśli potrzebujesz usługi skontatkuj się już teraz! 514 747 322

Usługa, która niezwykle często ma duże znaczenie, czyli inspekcja rur kanalizacyjnych, prościej mówiąc monitoring tego co dzieje się we wnętrzu rury odpływowej. Metodę tą stosuje się zarówno przed usługą przepychania i czyszczenia kanalizacji jak również po skończeniu pracy.

nasze usługi    

Usługa polegająca na wprowadzeniu specjalnego kabla z włókna szklanego do zatkanej rury z umieszczoną kamerką na końcu kabla oraz oświetleniem LED. Obraz wyświetlany jest na monitorze, dzięki temu przed przystąpieniem do usługi czyszczenia rury wiemy już co zalega w środku, możemy wówczas dobrać skuteczną metodę udrożnienia rury zaoszczędzając nasz czas i pieniądze!

 

Monitoring kanalizacji w cenie udrażniania rury! – albo możliwość zamówienia tylko inspekcji TV bez czyszczenia.

 

Posiadamy profesjonalny sprzęt znakomitych marek m.in. Rothenberger, które pozwalają przeprowadzić pracę szybko, efektywnie i co ważne z zachowaniem należytej czystości!

Jeśli przydarzył się problem z niedrożnym zlewem, sedesem, umywalką już teraz sprawdź i skorzystaj z naszych poniższych usług:

 • Udrażnianie rur
 • Przepychanie i czyszczenie rury
 • Mechaniczne udrażnianie kanalizacji sprężyną elektryczną
 • Usuwanie awarii wewnątrz jak i na zewnątrz mieszkania
 • Monitoring TV sieci kanalizacyjnej
 • Sprawdzenie szczelności rury za pomocą kamery inspekcyjnej

Oferujemy!

precyzyjne usługi dopasowane do Twojego problemu!

UDRAŻNIANIE
PRZEPYCHANIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

PRZEPYCHANIE
MECHANICZNE CZYSZCZENIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

MONITORING
INSPEKCJA RUR
KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

Profesjonalne udrażnianie i przepychanie rur!


Jesteśmy dostępni dla Państwa 6 dni w tygodniu od 7:00 do 18:00 pod numerem telefonu 514 747 322. W awaryjnych sytuacjach termin usługi dostosować możemy indywidualnie w zależności od Państwa problemu i naszej dyspozycji czasowej. Pracujemy na terenie województwa pomorskiego. Zapraszamy za tem serdecznie do kontaktu telefonicznego lub poprzez nasz formularz w zakładce kontakt!

 

Gwarantujemy profesjonalną pomoc rozstrzygnięciu problemów z zatkaną rurą lub kanalizacją!


napisz do nas    
 • Posiadamy profesjonalny sprzęt
 • znakomitej firmy Rothengerger
 • Pozostawiamy czystość po naszej usłudze
 • Posiadamy dobrej jakości sprzęt
 • Jesteśmy elastyczni cenowo
 • Oraz dostępność 6 dni w tygodniu!

Szanowni Państwo

Administratorem danych osobowych jest Rafał Rosalewski z siedzibą w Żuławkach, ul. Żuławki 35c, 82-103 Żuławki, NIP: 583 178 04 63, Regon: 192786069. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.