Udrażnianie i przepychanie rur oraz kanalizacji, a także monitoring kanalizacji kamerą inspekcyjną Sopot.


Profesjonalnie, fachowo i zawsze na czas!


ZADZWOŃ TERAZ!
514 747 322

Zaufaj naszym doświadczonym fachowcom!


Witamy na naszej firmowej stronie! skoro trafiłeś na naszą stronę www to zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą usługową udrażniania mechanicznego kanalizacji. W każdym domostwie, w każdej firmie, szkole, placówkach medycznych, instytucjach publicznych zdarzają się przykre sytuacje w postaci zatkania rury, czy to umywalki w kuchni, zlewu w łazience jak i co najgorsze, sedesu w WC! Sytuacje takie bywają bardzo nie miłe i przydarzyć się mogą praktycznie wszystkim, w każdym miejscu i w najmniej spodziewanym momencie, przykładowo podczas świątecznego obiadu! Dlatego zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom odnośnie takich awarii i przedstawiamy usługi udrażniania rur kanalizacyjnych.

Pogotowie wodno–kanalizacyjne! – jeśli przytrafiła się awaria skontatkuj się już teraz! 514 747 322

Przydatna usługa, która niezwykle często znajduje swoje zastosowanie, czyli inspekcja rur kanalizacyjnych, inaczej mówiąc monitoring tego co dzieje się we wnętrzu kanalizacji. Technikę tą stosuje się zarówno przed usługą udrażniania kanalizacji i czyszczenia jak również po skończeniu pracy.

nasze usługi    

Usługa polega na wprowadzeniu specjalnego przewodu z włókna szklanego do wadliwej kanalizacji z umieszczoną kamerką na końcu kabla oraz oświetleniem LED. Obraz wyświetlany jest na monitorze, dzięki temu przed przystąpieniem do przepychania rury wiemy już z czym mamy do czynienia, a następnie możemy dobrać skuteczną metodę udrożnienia rury zaoszczędzając czas i pieniądze!

 

Monitoring kanalizacji w cenie udrażniania rury! – albo możliwość zamówienia tylko inspekcji TV bez czyszczenia.

 

Używamy niezawodnego sprzętu znakomitych firm m.in. Rothenberger, które pozwalają przeprowadzić zlecenie szybko, skutecznie i co ważne z zachowaniem czystości!

Jeśli masz problem z zatkanym zlewem, sedesem, umywalką już teraz skorzystaj z naszych usług:

 • Udrażniania rur
 • Przepychania i czyszczenia rury
 • Mechaniczne udrażnianie kanalizacji sprężyną elektryczną
 • Usuwanie awarii wewnątrz jak i na zewnątrz mieszkania
 • Monitoring TV sieci kanalizacyjnej
 • Badanie szczelności rury przy pomocy kamery inspekcyjnej

Oferujemy!

precyzyjne usługi dopasowane do Twojego problemu!

UDRAŻNIANIE
PRZEPYCHANIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

PRZEPYCHANIE
MECHANICZNE CZYSZCZENIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

MONITORING
INSPEKCJA RUR
KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

Profesjonalne udrażnianie i przepychanie rur!


Jesteśmy dostępni dla Państwa 6 dni w tygodniu od 7:00 do 18:00 pod numerem telefonu 514 747 322. W awaryjnych sytuacjach termin usługi dostosować możemy indywidualnie w zależności od Państwa problemu i naszej dyspozycji czasowej. Działamy na terenie województwa pomorskiego. Tak więc zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub poprzez nasz formularz na naszej stronie!

 

Gwarantujemy fachową pomoc w rozwiązaniu problemów z zatkaną rurą lub kanalizacją!


napisz do nas    
 • Posiadamy profesjonalny sprzęt
 • znakomitej firmy Rothengerger
 • Pozostawiamy czystość po naszej usłudze
 • Posiadamy dobrej jakości sprzęt
 • Jesteśmy elastyczni cenowo
 • Oraz dostępność 6 dni w tygodniu!

Szanowni Państwo

Administratorem danych osobowych jest Rafał Rosalewski z siedzibą w Żuławkach, ul. Żuławki 35c, 82-103 Żuławki, NIP: 583 178 04 63, Regon: 192786069. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.