Udrażnianie i przepychanie rur oraz kanalizacji, a także monitoring kanalizacji kamerą inspekcyjną Kartuzy.


Profesjonalnie, fachowo i zawsze na czas!


ZADZWOŃ TERAZ!
514 747 322

Zaufaj naszym doświadczonym fachowcom!


Witamy na naszej firmowej stronie! jeśli trafiłeś na naszą stronę www to zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą usługową udrażniania mechanicznego kanalizacji. W każdym gospodarstwie domowym, w każdej firmie, szkole, placówkach medycznych, instytucjach publicznych przydarzają się nie miłe sytuacje w postaci przytkania odpływu, zarówno umywalki w kuchni, zlewu w łazience lub co najgorsze, sedesu w WC! Sytuacje takie bywają bardzo irytujące i przydarzyć się mogą praktycznie każdemu, wszędzie i w najmniej oczekiwanym momencie, przykładowo podczas świątecznego obiadu! Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw za potrzebowaniom odnośnie tego typu awarii i oferujemy usługi udrażniania rur kanalizacyjnych.

Pogotowie wodno – kanalizacyjne! – jeśli potrzebujesz usługi zadzwoń już teraz! 514 747 322

Usługa, która niezwykle często ma duże znaczenie, czyli inspekcja rur kanalizacyjnych, inaczej mówiąc monitoring tego co znalazło się we wnętrzu niesprawnej sieci kanalizacyjnej. Technikę tą stosuje się zarówno przed usługą przepychania odpływów i czyszczenia jak również po wykonaniu pracy.

nasze usługi    

Usługa polegająca na wprowadzeniu specjalnego kabla z włókna szklanego do wadliwej rury z umieszczoną kamerką na końcu kabla oraz oświetleniem LED. Obraz wyświetlany jest na monitorze, dzięki temu przed przystąpieniem do przepychania rury wiemy już co zalega w środku, możemy teraz dopasować odpowiednią metodę udrożnienia rury zaoszczędzając nasz czas i fundusze!

 

Inspekcja TV w cenie udrażniania rury! – albo możliwość zamówienia samej inspekcji TV bez czyszczenia.

 

Posługujemy się profesjonalnym sprzętem znakomitych marek m.in. Rothenberger, które pozwalają wykonać pracę szybko, skutecznie i co ważne z zachowaniem czystości!

Jeśli przytrafił się problem z przytkanym zlewem, sedesem, umywalką już teraz skorzystaj z naszych poniższych usług:

 • Udrażnianie rur
 • Przepychania i czyszczenia rury
 • Ciśnieniowe czyszczenie rur kanalizacyjnych metodą WUKO
 • Usuwanie awarii wewnątrz jak i na zewnątrz mieszkania
 • Monitoring TV sieci kanalizacyjnej
 • Sprawdzenie szczelności kanalizacji za pomocą kamery inspekcyjnej

Oferujemy!

precyzyjne usługi dopasowane do Twojego problemu!

UDRAŻNIANIE
PRZEPYCHANIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

PRZEPYCHANIE
MECHANICZNE CZYSZCZENIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

MONITORING
INSPEKCJA RUR
KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

Profesjonalne udrażnianie i przepychanie rur!


Jesteśmy dostępni dla Państwa 6 dni w tygodniu od 7:00 do 18:00 pod numerem telefonu 514 747 322. W awaryjnych sytuacjach termin usługi dostosować możemy indywidualnie w zależności od Państwa sytuacji i naszej dyspozycji czasowej. Działamy na terenie województwa pomorskiego. Zapraszamy za tem serdecznie do kontaktu telefonicznego lub poprzez nasz formularz w zakładce kontakt!

 

Gwarantujemy profesjonalną pomoc w rozwiązaniu kłopotów z zatkaną rurą lub kanalizacją!


napisz do nas    
 • Posiadamy profesjonalny sprzęt
 • znakomitej firmy Rothengerger
 • Pozostawiamy czystość po naszej usłudze
 • Posiadamy dobrej jakości sprzęt
 • Jesteśmy elastyczni cenowo
 • Oraz dostępność 6 dni w tygodniu!

Szanowni Państwo

Administratorem danych osobowych jest Rafał Rosalewski z siedzibą w Żuławkach, ul. Żuławki 35c, 82-103 Żuławki, NIP: 583 178 04 63, Regon: 192786069. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.