Udrażnianie i przepychanie rur oraz kanalizacji, a także monitoring kanalizacji kamerą inspekcyjną Elbląg.


Profesjonalnie, fachowo i zawsze na czas!


ZADZWOŃ TERAZ!
514 747 322

Zaufaj naszym doświadczonym fachowcom!


Serdecznie witamy na naszej stronie www! skoro trafiłeś na naszą stronę www to zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą usługową udrażniania mechanicznego kanalizacji. W każdym gospodarstwie domowym, w każdej firmie, szkole, placówkach medycznych, instytucjach publicznych przydarzają się przykre sytuacje w postaci niedrożności rury, czy to umywalki w kuchni, zlewu w łazience lub co najgorsze, sedesu w WC! Sytuacje takie bywają bardzo irytujące i przytrafić się mogą praktycznie każdemu, wszędzie i w najmniej oczekiwanym momencie, przykładowo podczas niedzielnego obiadu z rodziną!. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw za potrzebowaniom odnośnie takich awarii i oferujemy usługi udrażniania rur kanalizacyjnych.

Pogotowie wodno – kanalizacyjne! – jeśli potrzebujesz usługi skontatkuj się już teraz! 514 747 322

Usługa, która bardzo często znajduje swoje zastosowanie, czyli inspekcja rur kanalizacyjnych, inaczej mówiąc monitoring tego co znalazło się we wnętrzu niesprawnej sieci kanalizacyjnej. Metodę tą stosuje się zarówno przed usługą udrażniania i czyszczenia rur jak również po wykonaniu pracy.

nasze usługi    

Usługa polegająca na wprowadzeniu specjalnego przewodu z włókna szklanego do zatkanej kanalizacji z umieszczoną kamerką na końcu kabla oraz oświetleniem LED. Obraz wyświetlany jest na monitorze, dzięki temu przed przystąpieniem do działania rury wiemy już co zalega w środku, a następnie możemy dobrać skuteczną metodę udrożnienia rury zaoszczędzając czas i pieniądze!

 

Monitoring kanalizacji w cenie udrażniania rury! – lub możliwość zamówienia samej inspekcji TV bez czyszczenia.

 

Używamy niezawodnego sprzętu znakomitych producentów m.in. Rothenberger, które pozwalają wykonać pracę szybko, skutecznie i co ważne z zachowaniem należytej czystości!

Jeśli masz problem z zatkanym zlewem, sedesem, umywalką już teraz sprawdź i skorzystaj z naszych usług:

 • Udrażnianie rur
 • Przepychanie i czyszczenie rury
 • Mechaniczne czyszczenie kanalizacji sprężyną elektryczną
 • Usuwanie awarii wewnątrz jak i na zewnątrz budynku
 • Inspekcja TV sieci kanalizacyjnej
 • Sprawdzenie szczelności rury przy pomocy kamery inspekcyjnej

Oferujemy!

precyzyjne usługi dopasowane do Twojego problemu!

UDRAŻNIANIE
PRZEPYCHANIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

PRZEPYCHANIE
MECHANICZNE CZYSZCZENIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

MONITORING
INSPEKCJA RUR
KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

Profesjonalne udrażnianie i przepychanie rur!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu od 7:00 do 18:00 pod numerem telefonu 514 747 322. W awaryjnych sytuacjach termin usługi dostosować możemy indywidualnie w zależności od Państwa sytuacji i naszej dyspozycji czasowej. Pracujemy na terenie województwa pomorskiego. Tak więc zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub poprzez nasz formularz w zakładce kontakt!

 

Gwarantujemy fachową pomoc w rozwiązaniu problemów z zatkaną rurą lub kanalizacją!


napisz do nas    
 • Posiadamy profesjonalny sprzęt
 • znakomitej firmy Rothengerger
 • Pozostawiamy czystość po naszej usłudze
 • Posiadamy dobrej jakości sprzęt
 • Jesteśmy elastyczni cenowo
 • Oraz dostępność 6 dni w tygodniu!

Szanowni Państwo

Administratorem danych osobowych jest Rafał Rosalewski z siedzibą w Żuławkach, ul. Żuławki 35c, 82-103 Żuławki, NIP: 583 178 04 63, Regon: 192786069. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.