Udrażnianie - przepychanie rur i kanalizacji


Profesjonalnie, fachowo, czysto i bezpiecznie!


ZADZWOŃ TERAZ!
514 747 322

Zaufaj naszym doświadczonym fachowcom!


Problem z zatkanym odpływem umywalki, zlewozmywaka lub sedesu w kuchni czy łazience spotykać możemy w każdym gospodarstwie domowym jak i również w firmach czy instytucjach. Nie każdy jednak wie jak sobie z tym poradzić lub po prostu w przypadku poważniejszego zatoru ma możliwość udrożnić zatkany odpływ bez odpowiedniego sprzętu mechanicznego do przepchania – udrożnienia rury.

Do częściowej lub całkowitej niedrożności – zatkania rur kanalizacyjnych dochodzi zwykle z powodu niewłaściwego użytkowania odpływów czyli wrzucania dużych ilości resztek pożywienia, stałych odpadów, takich jak: kości, szmaty, wata, pierze, trociny, gruzu czy piasku.

 

Nasza firma Udrożni – przepcha – wyczyści każdy odpływ lub rurę!

W przypadku kiedy zawodzą domowe sposoby na udrożnienie kanalizacji jesteśmy w stanie całkowicie zażegnać problem z zatkanym odpływem czy rurą. Przy świadczeniu usług przepychania rur nie ograniczamy się jedynie do jednej stałej metody udrażniania danego odpływy czy rury.

nasze usługi    

Każdy problem wymaga indywidulanej oceny i wyboru konkretnej metody działania, ponieważ nie które sposoby na przytkanie lub całkowite zatkanie rury mogą okazać się mało lub w ogóle nie skuteczne np. próba udrożnienia odpływu za pomocą sprężyny elektrycznej w przypadku w którym znajduje się zalegający osad na dnie rury z pewnością skończy się niepowodzeniem. Nasza frma w takich przypadkach dostosuje odpowiednią metodę do konkretnej awarii rury lub kanalziacji.

Udrażnianie i przepychanie rur oraz kanalziacji

Jesteśmy dostępni dla Państwa 6 dni w tygodniu od 7:00 do 18:00 pod numerem telefonu 514 747 322. W awaryjnych sytuacjach termin usługi możemy dostosować indywidualnie w zależności od Państwa problemu i naszej dyspozycji czasowej. Działamy na terenie województwa pomorskiego. Tak więc zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub poprzez nasz formularz na naszej stronie!.

Gwarantujemy profesjonalną pomoc w rozwiązaniu kłopotów z zatkaną rurą lub kanalizacją!

zamów usługę    
  • Posiadamy profesjonalny sprzęt
  • Pozostawiamy czystość po naszej usłudze
  • Sprzęt dobrej firmy Rothengerger
  • Jesteśmy elastyczni cenowo
  • Oraz dostępność 6 dni w tygodniu!

Szanowni Państwo

Administratorem danych osobowych jest Rafał Rosalewski z siedzibą w Żuławkach, ul. Żuławki 35c, 82-103 Żuławki, NIP: 583 178 04 63, Regon: 192786069. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.