Udrażnianie i przepychanie rur oraz kanalizacji, a także monitoring kanalizacji kamerą inspekcyjną Puck.


Profesjonalnie, fachowo i zawsze na czas!


ZADZWOŃ TERAZ!
514 747 322

Zaufaj naszym doświadczonym fachowcom!


Witamy na naszej stronie www! skoro trafiłeś na naszą stronę internetową to zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą usługową udrażniania mechanicznego kanalizacji. W każdym gospodarstwie domowym, w każdej firmie, szkole, placówkach medycznych, instytucjach publicznych przytrafiają się nie miłe sytuacje w postaci zatkania rury, zarówno umywalki w kuchni, zlewu w łazience lub co najgorsze, sedesu w WC! Sytuacje takie bywają bardzo irytujące i przytrafić się mogą praktycznie każdemu, wszędzie i w najmniej spodziewanym momencie, przykładowo podczas niedzielnego obiadu z rodziną! Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw za potrzebowaniom odnośnie tego typu problemów i oferujemy usługi udrażniania rur kanalizacyjnych.

Pogotowie wodno – kanalizacyjne! – jeśli masz problem zadzwoń już teraz! 514 747 322

Nowoczesna usługa, która niezwykle często znajduje swoje zastosowanie, czyli inspekcja rur kanalizacyjnych, inaczej mówiąc monitoring tego co dzieje się we wnętrzu kanalizacji. Technikę tą stosuje się zarówno przed usługą udrażniania i czyszczenia kanalizacji jak również po wykonaniu pracy.

nasze usługi    

Usługa polega na wprowadzeniu specjalnego przewodu z włókna szklanego do niedrożnej kanalizacji z umieszczoną kamerką na końcu kabla oraz oświetleniem LED. Obraz wyświetlany jest na monitorze, dzięki temu przed przystąpieniem do usługi czyszczenia rury wiemy już co zalega w środku, możemy teraz dopasować skuteczną metodę udrożnienia rury zaoszczędzając czas i pieniądze!

 

Monitoring kanalizacji w cenie udrażniania rury! – lub możliwość zamówienia tylko inspekcji TV bez czyszczenia.

 

Posiadamy profesjonalny sprzęt znakomitych producentów m.in. Rothenberger, które pozwalają przeprowadzić zlecenie szybko, skutecznie i co ważne z zachowaniem czystości!

Jeśli przytrafił się problem z niedrożnym zlewem, sedesem, umywalką już teraz sprawdź i skorzystaj z naszych usług:

 • Udrażnianie rur
 • Przepychania i czyszczenia rury
 • Mechaniczne przepychanie kanalizacji sprężyną elektryczną
 • Usuwanie awarii wewnątrz jak i na zewnątrz mieszkania
 • Inspekcja TV sieci kanalizacyjnej
 • Sprawdzenie szczelności kanalizacji przy pomocy kamery inspekcyjnej

Oferujemy!

precyzyjne usługi dopasowane do Twojego problemu!

UDRAŻNIANIE
PRZEPYCHANIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

PRZEPYCHANIE
MECHANICZNE CZYSZCZENIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

MONITORING
INSPEKCJA RUR
KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

Profesjonalne udrażnianie i przepychanie rur!


Jesteśmy dostępni dla Państwa 6 dni w tygodniu od 7:00 do 18:00 pod numerem telefonu 514 747 322. W awaryjnych sytuacjach termin usługi dostosować możemy indywidualnie w zależności od Państwa sytuacji i naszej dyspozycji czasowej. Działamy na terenie województwa pomorskiego. Zapraszamy za tem serdecznie do kontaktu telefonicznego lub poprzez nasz formularz na naszej stronie!

 

Gwarantujemy profesjonalną pomoc w rozwiązaniu kłopotów z zatkaną rurą lub kanalizacją!


napisz do nas    
 • Posiadamy profesjonalny sprzęt
 • znakomitej firmy Rothengerger
 • Pozostawiamy czystość po naszej usłudze
 • Posiadamy dobrej jakości sprzęt
 • Jesteśmy elastyczni cenowo
 • Oraz dostępność 6 dni w tygodniu!

Szanowni Państwo

Administratorem danych osobowych jest Rafał Rosalewski z siedzibą w Żuławkach, ul. Żuławki 35c, 82-103 Żuławki, NIP: 583 178 04 63, Regon: 192786069. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.