Udrażnianie i przepychanie rur oraz kanalizacji, a także monitoring kanalizacji kamerą inspekcyjną Stegna.


Profesjonalnie, fachowo i zawsze na czas!


ZADZWOŃ TERAZ!
514 747 322

Zaufaj naszym doświadczonym fachowcom!


Witamy na naszej stronie www! jeśli trafiłeś na naszą stronę internetową to zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą usługową udrażniania mechanicznego kanalizacji. W każdym gospodarstwie domowym, w każdej firmie, szkole, placówkach medycznych, instytucjach publicznych przydarzają się przykre sytuacje w postaci zatkania rury, zarówno umywalki w kuchni, zlewu w łazience jak i co najgorsze, sedesu w WC! Sytuacje takie bywają bardzo uciążliwe i przydarzyć się mogą praktycznie każdemu, w każdym miejscu i w najmniej oczekiwanym momencie, przykładowo podczas świątecznego obiadu!. Dlatego zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw za potrzebowaniom odnośnie takich problemów i oferujemy usługi mechanicznego udrażniania rur kanalizacyjnych.

Pogotowie wodno – kanalizacyjne! – jeśli masz problem zadzwoń już teraz! 514 747 322

Usługa, która bardzo często znajduje swoje zastosowanie, czyli inspekcja rur kanalizacyjnych, prościej mówiąc monitoring tego co znalazło się we wnętrzu rury odpływowej. Metodę tą stosuje się zarówno przed usługą przepychania i czyszczenia kanalizacji jak również po wykonaniu pracy.

nasze usługi    

Usługa polegająca na wprowadzeniu specjalnego kabla z włókna szklanego do niedrożnej kanalizacji z umieszczoną kamerką na końcu kabla oraz oświetleniem LED. Obraz wyświetlany jest na monitorze, dzięki temu przed przystąpieniem do działania rury wiemy już co zalega w środku, możemy wówczas dostosować skuteczną metodę udrożnienia rury zaoszczędzając nasz czas i fundusze!

 

Inspekcja TV w cenie udrażniania rury! – ewentualnie możliwość zamówienia tylko inspekcji TV bez czyszczenia.

 

Używamy niezawodnego sprzętu znakomitych producentów m.in. Rothenberger, które pozwalają wykonać zlecenie szybko, skutecznie i co ważne z zachowaniem należytej czystości!

Jeśli masz problem z przytkanym zlewem, sedesem, umywalką już teraz sprawdź i skorzystaj z naszych usług:

 • Udrażnianie rur
 • Przepychania i czyszczenia rury
 • Mechaniczne przepychanie kanalizacji sprężyną elektryczną
 • Usuwanie awarii wewnątrz jak i na zewnątrz budynku
 • Inspekcja TV sieci kanalizacyjnej
 • Badanie szczelności kanalizacji za pomocą kamery inspekcyjnej

Oferujemy!

precyzyjne usługi dopasowane do Twojego problemu!

UDRAŻNIANIE
PRZEPYCHANIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

PRZEPYCHANIE
MECHANICZNE CZYSZCZENIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

MONITORING
INSPEKCJA RUR
KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

Profesjonalne udrażnianie i przepychanie rur!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu od 7:00 do 18:00 pod numerem telefonu 514 747 322. W awaryjnych sytuacjach termin usługi możemy dostosować indywidualnie w zależności od Państwa sytuacji i naszej dostępności czasowej. Pracujemy na terenie województwa pomorskiego. Tak więc zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub poprzez nasz formularz na naszej stronie!

 

Gwarantujemy fachową pomoc w rozwiązaniu problemów z zatkaną rurą lub kanalizacją!


napisz do nas    
 • Posiadamy profesjonalny sprzęt
 • znakomitej firmy Rothengerger
 • Pozostawiamy czystość po naszej usłudze
 • Posiadamy dobrej jakości sprzęt
 • Jesteśmy elastyczni cenowo
 • Oraz dostępność 6 dni w tygodniu!

Szanowni Państwo

Administratorem danych osobowych jest Rafał Rosalewski z siedzibą w Żuławkach, ul. Żuławki 35c, 82-103 Żuławki, NIP: 583 178 04 63, Regon: 192786069. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.