Udrażnianie i przepychanie rur oraz kanalizacji, a także monitoring kanalizacji kamerą inspekcyjną Starogard Gdański.


Profesjonalnie, fachowo i zawsze na czas!


ZADZWOŃ TERAZ!
514 747 322

Zaufaj naszym doświadczonym fachowcom!


Serdecznie witamy na naszej stronie www! skoro trafiłeś na naszą stronę internetową to zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą usługową udrażniania mechanicznego kanalizacji. W każdym gospodarstwie domowym, w każdej firmie, szkole, placówkach medycznych, instytucjach publicznych przytrafiają się przykre sytuacje w postaci niedrożności odpływu, czy to umywalki w kuchni, zlewu w łazience lub co najgorsze, sedesu w WC! Sytuacje takie bywają bardzo irytujące i przytrafić się mogą praktycznie wszystkim, w każdym miejscu i w najmniej spodziewanym momencie, przykładowo podczas niedzielnego obiadu z rodziną!. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw za potrzebowaniom odnośnie takich awarii i przedstawiamy usługi mechanicznego udrażniania rur kanalizacyjnych.

Pogotowie wodno – kanalizacyjne! – jeśli masz problem nie zwlekja zadzwoń już teraz! 514 747 322

Usługa, która niezwykle często ma duże znaczenie, czyli inspekcja rur kanalizacyjnych, inaczej mówiąc monitoring tego co dzieje się we wnętrzu kanalizacji. Technikę tą stosuje się zarówno przed usługą przepychania i czyszczenia rur jak również po skończeniu pracy.

nasze usługi    

Usługa polegająca na wprowadzeniu specjalnego kabla z włókna szklanego do niedrożnej kanalizacji z umieszczoną kamerką na końcu kabla oraz oświetleniem LED. Obraz wyświetlany jest na monitorze, dzięki temu przed przystąpieniem do usługi czyszczenia rury wiemy już co zalega w środku, możemy wówczas dostosować odpowiednią metodę udrożnienia rury zaoszczędzając czas i fundusze!

 

Inspekcja TV w cenie udrażniania rury! – albo możliwość zamówienia samej inspekcji TV bez czyszczenia.

 

Posługujemy się profesjonalnym sprzętem znakomitych producentów m.in. Rothenberger, które pozwalają przeprowadzić zlecenie szybko, skutecznie i co ważne z zachowaniem należytej czystości!

 

Jeśli masz problem z niedrożnym zlewem, sedesem, umywalką już teraz skorzystaj z naszych usług:

 • Udrażnianie rur
 • Przepychanie i czyszczenie rury
 • Mechaniczne czyszczenie kanalizacji sprężyną elektryczną
 • Usuwanie awarii wewnątrz jak i na zewnątrz budynku
 • Inspekcja TV sieci kanalizacyjnej
 • Sprawdzenie szczelności rury za pomocą kamery inspekcyjnej

Oferujemy!

precyzyjne usługi dopasowane do Twojego problemu!

UDRAŻNIANIE
PRZEPYCHANIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

PRZEPYCHANIE
MECHANICZNE CZYSZCZENIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

MONITORING
INSPEKCJA RUR
KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

Profesjonalne udrażnianie i przepychanie rur!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu od 7:00 do 18:00 pod numerem telefonu 514 747 322. W awaryjnych sytuacjach termin usługi dostosować możemy indywidualnie w zależności od Państwa problemu i naszej dostępności czasowej. Działamy na terenie województwa pomorskiego. Zapraszamy za tem serdecznie do kontaktu telefonicznego lub poprzez nasz formularz na naszej stronie!

 

Gwarantujemy profesjonalną pomoc rozstrzygnięciu kłopotów z zatkaną rurą lub kanalizacją!


napisz do nas    
 • Posiadamy profesjonalny sprzęt
 • znakomitej firmy Rothengerger
 • Pozostawiamy czystość po naszej usłudze
 • Posiadamy dobrej jakości sprzęt
 • Jesteśmy elastyczni cenowo
 • Oraz dostępność 6 dni w tygodniu!

Szanowni Państwo

Administratorem danych osobowych jest Rafał Rosalewski z siedzibą w Żuławkach, ul. Żuławki 35c, 82-103 Żuławki, NIP: 583 178 04 63, Regon: 192786069. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.