Udrażnianie i przepychanie rur oraz kanalizacji, a także monitoring kanalizacji kamerą inspekcyjną Chojnice.


Profesjonalnie, fachowo i zawsze na czas!


ZADZWOŃ TERAZ!
514 747 322

Zaufaj naszym doświadczonym fachowcom!


Serdecznie witamy na naszej firmowej stronie! skoro trafiłeś na naszą stronę internetową to zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą usługową udrażniania mechanicznego kanalizacji. W każdym gospodarstwie domowym, w każdej firmie, szkole, placówkach medycznych, instytucjach publicznych przydarzają się nie miłe sytuacje w postaci zatkania rury, czy to umywalki w kuchni, zlewu w łazience jak i co najgorsze, sedesu w WC! Sytuacje takie bywają bardzo uciążliwe i przytrafić się mogą praktycznie każdemu, wszędzie i w najmniej spodziewanym momencie, przykładowo podczas przyjęcia ze znajomymi Dlatego zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw za potrzebowaniom odnośnie tego typu awarii i oferujemy usługi mechanicznego udrażniania rur kanalizacyjnych.

Pogotowie wodno – kanalizacyjne! jeśli potrzebujesz usługi skontatkuj się już teraz! 514 747 322

Nowoczesna usługa, która bardzo często znajduje swoje zastosowanie, czyli inspekcja rur kanalizacyjnych, inaczej mówiąc monitoring tego co znalazło się we wnętrzu niesprawnej sieci kanalizacyjnej. Technikę tą stosuje się zarówno przed usługą przepychania i czyszczenia kanalizacji jak również po skończeniu pracy.

nasze usługi    

Usługa polegająca na wprowadzeniu specjalnego przewodu z włókna szklanego do wadliwej rury z umieszczoną kamerką na końcu kabla oraz oświetleniem LED. Obraz wyświetlany jest na monitorze, dzięki temu przed przystąpieniem do przepychania rury wiemy już z czym mamy do czynienia, a następnie możemy dostosować skuteczną metodę udrożnienia rury zaoszczędzając czas i pieniądze!

 

Inspekcja TV w cenie udrażniania rury! – albo możliwość zamówienia tylko inspekcji TV bez czyszczenia.

 

Posługujemy się profesjonalnym sprzętem znakomitych producentów m.in. Rothenberger, które pozwalają przeprowadzić zlecenie szybko, skutecznie i co ważne z zachowaniem należytej czystości!

Jeśli masz problem z zatkanym zlewem, sedesem, umywalką już teraz skorzystaj z naszych usług:

 • Udrażnianie rur
 • Przepychanie i czyszczenie rury
 • Mechaniczne udrażnianie kanalizacji sprężyną elektryczną
 • Usuwanie awarii wewnątrz jak i na zewnątrz mieszkania
 • Monitoring TV sieci kanalizacyjnej
 • Sprawdzenie szczelności kanalizacji za pomocą kamery inspekcyjnej

Oferujemy!

precyzyjne usługi dopasowane do Twojego problemu!

UDRAŻNIANIE
PRZEPYCHANIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

PRZEPYCHANIE
MECHANICZNE CZYSZCZENIE
RUR KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

MONITORING
INSPEKCJA RUR
KANALIZACYJNYCH


czytaj więcej    

Profesjonalne udrażnianie i przepychanie rur!


Jesteśmy dostępni dla Państwa 6 dni w tygodniu od 7:00 do 18:00 pod numerem telefonu 514 747 322. W szczególnych przypadkach termin usługi dostosować możemy indywidualnie w zależności od Państwa sytuacji i naszej dostępności czasowej. Pracujemy na terenie województwa pomorskiego. Tak więc zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub poprzez nasz formularz na naszej stronie!

 

Gwarantujemy fachową pomoc rozstrzygnięciu problemów z zatkaną rurą lub kanalizacją!


napisz do nas    
 • Posiadamy profesjonalny sprzęt
 • znakomitej firmy Rothengerger
 • Pozostawiamy czystość po naszej usłudze
 • Posiadamy dobrej jakości sprzęt
 • Jesteśmy elastyczni cenowo
 • Oraz dostępność 6 dni w tygodniu!

Szanowni Państwo

Administratorem danych osobowych jest Rafał Rosalewski z siedzibą w Żuławkach, ul. Żuławki 35c, 82-103 Żuławki, NIP: 583 178 04 63, Regon: 192786069. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.